| Grosime: | 5 mm |
| Lățime: | 12 mm |
| Lungime: | 40 mm |
| Suport: | da |
| Lungime suport: | 57 mm |
| Conectare: | 4,8mm AMP |
| Tip: | Dreapta |
| Potrivit(ă,e) ptr.: | FHP |
| Conține (buc.): | 1 |
| PS0A3/120 | WA60129 | 29711703 | Masina de spalat-front lader | Gorenje |
| CYLINDA SVERIGETVÄTTEN W WASHI | 33899001 | Masina de spalat-front lader | Gorenje |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.