| Admisie apa: | 36,8 mm |
| Evacuare apa: | 30 mm |
| Circuit de evacuare: | 9,8 mm |
| Producător: | Askoll |
| Filtru scame: | da |
| Putere: | 30 W |
| Tip tensiune: | AC |
| Tensiune: | 230 V |
| Conexiuni electrice: | in fata |
| WAS28722IT/01 | Masina de spalat-front lader | BOSCH | ||
| WAS20421IT/24 | LOGIXX8SENSITIVE | Masina de spalat-front lader | BOSCH | |
| WAS2874D/09 | Masina de spalat | BOSCH | ||
| WAS327A1NL/23 | Masina de spalat | BOSCH | ||
| WAS324E0SN/57 | Masina de spalat | BOSCH | ||
| WAP28391FF/01 | Masina de spalat-front lader | BOSCH | ||
| WAS32775/18 | Masina de spalat | BOSCH | ||
| WVH28420EU/02 | Uscator rufe front lader | BOSCH | ||
| WAS28775/23 | Masina de spalat | BOSCH | ||
| WAS28362SN/04 | Masina de spalat | BOSCH |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.