| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta rotunda |
| Putere: | 2100 W |
| Lungime flansa: | 70 mm |
| Lățime flanșă: | 22 mm |
| Diametru exterior: | 195 mm |
| Diametru interior: | 184 mm |
| Tensiune: | 230 V |
| EV 241-D444M | EH0150 | 065151 | Aragaz/Cuptor | PRIVILEG |
| 236778 | EB180 | Aragaz/Cuptor | PRIVILEG | |
| 236846 | EH0650 | Aragaz/Cuptor | PRIVILEG | |
| 236825 | EH0800 | Aragaz/Cuptor | PRIVILEG | |
| 236880 | Aragaz/Cuptor | PRIVILEG | ||
| 236841 | EH0150 | Aragaz/Cuptor | PRIVILEG | |
| 236789 | EB190 | Aragaz/Cuptor | PRIVILEG | |
| 236790 | EB160 | Aragaz/Cuptor | PRIVILEG | |
| S6K244T2VU6I | E24V1-E34M | 42857701 | Cuptor electric incorporabil | PRIVILEG |
| 236822 | EH0800 | Aragaz/Cuptor | PRIVILEG |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.