| Aparat: | cuptor/plită |
| Putere: | 1700 W |
| Lungime: | 220 mm |
| Lățime: | 353 mm |
| Lungime flansa: | 60 mm |
| Lățime flanșă: | 13 mm |
| Lungime senzor: | 49 mm |
| Distanţa conectori: | 20 mm |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.