| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire inferioara |
| Putere: | 1100 W |
| Lungime: | 337 mm |
| Lățime: | 358 mm |
| Lungime flansa: | 100 mm |
| Lățime flanșă: | 23 mm |
| Distanţa conectori: | 16 mm |
| AKG312WH/01 | Plita / cuptor incorporabil | PHILIPS | ||
| AKG332/01AV | Plita / cuptor incorporabil | PHILIPS | ||
| AKG414/04WH | Plita / cuptor incorporabil | PHILIPS | ||
| AKG41901AV | 853541922000 | Plita / cuptor incorporabil | PHILIPS | |
| ACH995 | 852099529000 | Masina de gatit electrica/pe gaz | PHILIPS | |
| AKG330BL | Plita / cuptor incorporabil | PHILIPS | ||
| ACH582 | Plita / cuptor incorporabil | PHILIPS | ||
| AKG426-03 | Plita / cuptor incorporabil | PHILIPS | ||
| AKG330/01AV | Plita / cuptor incorporabil | PHILIPS | ||
| AKG428IX | 853542822000 | Plita / cuptor incorporabil | PHILIPS |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.