| Aparat: | masina de spalat |
| Tip: | rezistenta masina de spalat |
| Putere: | 1950 W |
| Lungime: | 244 mm |
| Lățime: | 70 mm |
| Lungime flansa: | 80 mm |
| Lățime flanșă: | 28 mm |
| Lungime senzor: | 207 mm |
| Distanţa conectori: | 47 mm |
| WT445WF | 06703 | AQ067030000 | Masina de spalat | INDESIT |
| WT400IT | 04893 | AQ048931142 | Masina de spalat | INDESIT |
| WT855WEX | 04960 | AQ049601156 | Masina de spalat | INDESIT |
| WT630WF | 04889 | AQ048891152 | Masina de spalat | INDESIT |
| WT450IT | 07899 | AQ078990000 | Masina de spalat | INDESIT |
| WT501WE | 05269 | AQ052690000 | Masina de spalat | INDESIT |
| WT601WE | 05270 | AQ052700000 | Masina de spalat | INDESIT |
| TL1001 | Masina de spalat | INDESIT | ||
| WT400WRA | 05376 | AQ053760000 | Masina de spalat | INDESIT |
| WT420 | Masina de spalat | INDESIT |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.