| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire superioara |
| Putere: | 900 W |
| Lungime: | 405 mm |
| Lățime: | 285 mm |
| Lungime flansa: | 150 mm |
| Lățime flanșă: | 25 mm |
| Distanţa conectori: | 54 mm |
| Adâncime imersie: | 350 mm |
| Tensiune: | 230 V |
| AKP709IX | 857770901040 | Plita / cuptor incorporabil | PHILIPS |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.