| Tensiune: | 24 V |
| Capacitate: | 3,3 Ah |
| Tip: | Acumulator scule electrice |
| Compoziție chimică: | Nickel Metal-Hydride (Ni-MH) |
| Reîncărcabil(ă): | da |
| Conține (buc.): | 1 |
| Lățime: | 111 mm |
| Lungime: | 200,7 mm |
| Înălțime: | 104,66 mm |
| Culoare: | negru |


Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.