| Tensiune: | 18 V |
| Capacitate: | 4 Ah |
| Tip: | Acumulator scule electrice |
| Compoziție chimică: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Reîncărcabil(ă): | da |
| Conține (buc.): | 1 |
| Lățime: | 79,7 mm |
| Lungime: | 117,7 mm |
| Înălțime: | 74,1 mm |
| Culoare: | negru |


Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.