| Tip: | alimentator AC |
| Tensiunea de ieşire: | 26V |
| Tip tensiune de ieşire: | DC |
| Curent max.: | 0,4A |
| Ştecher de alimentare: | Euro |
| Tensiune intrare: | 100-240V AC |
| Conector de ieşire: | 5,5x2,1mm DC |
| Culoare: | negru |
| HSCV-V21.6GRY | Aspirator fara sac | Heinner |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.
Conform descrierii.