| Grosime: | 5 mm |
| Lățime: | 12,5 mm |
| Lungime: | 36 mm |
| Suport: | da |
| Lungime suport: | 59 mm |
| Conectare: | 4,8mm AMP |
| Potrivit(ă,e) ptr.: | AEG |
| Conține (buc.): | 2 |
| KHG 99 | 858347903003 | Masina de spalat | Bauknecht | |
| WA SENSITIVE 26 DI | 858362503007 | Masina de spalat | Bauknecht | |
| WAK 7400 EX | 855487603602 | Masina de spalat | Bauknecht | |
| WAP 6460-1 | 858347503000 | Masina de spalat | Bauknecht | |
| WA DYNAMIC1400 | 855488103004 | Masina de spalat | Bauknecht | |
| WAP 6460 | 858361903005 | Masina de spalat | Bauknecht | |
| WAE 9491 | 855490761000 | Masina de spalat-front lader | Bauknecht | |
| PRESTIGE 1660 | 858365812000 | Masina de spalat | Bauknecht | |
| WA ECOSTYLE 100 | 858348803103 | Masina de spalat | Bauknecht | |
| WAS 4770 | 855474961009 | Masina de spalat-front lader | Bauknecht |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.