| Grosime: | 5 mm |
| Lățime: | 12,5 mm |
| Lungime: | 32,5 mm |
| Suport: | da |
| Lungime suport: | 46,5 mm |
| Conectare: | 4,8mm AMP |
| Potrivit(ă,e) ptr.: | AEG |
| Conține (buc.): | 2 |
| WFL2050NL/07 | Masina de spalat | Bosch | ||
| WFL2060RK/04 | Masina de spalat | Bosch | ||
| WFO1661FF/01 | Masina de spalat | Bosch | ||
| WFL2060FF/04 | MAXX | Masina de spalat-front lader | Bosch | |
| WFO2440/01 | Masina de spalat | Bosch | ||
| WFL2460NL/01 | MAXX | Masina de spalat-front lader | Bosch | |
| WFO2063EE/01 | Masina de spalat | Bosch | ||
| WFO2862FF/01 | Masina de spalat | Bosch | ||
| WFL167SIE/09 | Masina de spalat | Bosch | ||
| WFL2460FF/01 | MAXX | Masina de spalat-front lader | Bosch |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.