| Grosime: | 5 mm |
| Lățime: | 12,5 mm |
| Lungime: | 32 mm |
| Suport: | da |
| Lungime suport: | 46,5 mm |
| Conectare: | 4,8mm AMP |
| Potrivit(ă,e) ptr.: | Whirlpool |
| Conține (buc.): | 2 |
| MK 7166/1-84 | 31004816 | Masina de spalat-front lader | Hoover | |
| AL80 | 31136385 | Masina de spalat | Hoover | |
| HNWF9167-80 | 31000903 | Masina de spalat | Hoover | |
| T0800 | 37503257 | Masina de spalat | Hoover | |
| HNL7126-80 | 31001354 | Masina de spalat | Hoover | |
| HNF9167ZS-80 | 31001022 | Masina de spalat | Hoover | |
| HNWF6137E | 31001181 | Masina de spalat | Hoover | |
| HNF6127-80 | 31000883 | Masina de spalat | Hoover | |
| HNL686-37S | 31000757 | Masina de spalat | Hoover | |
| VHD 716/L1-84 | 3100463511430108 | Masina de spalat-front lader | Hoover |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.