| Tip comutator: | Comutator cu came |
| Tensiunea maxima: | 250 V |
| Curent maxim: | 16 A |
| Lungime: | 57 mm |
| Lățime: | 49,4 mm |
| Înălțime: | 2,5 mm |
| Pozitii comutator: | 7 |
| Conectare: | conector AMP |
| Diametru ax: | 6 mm |
| HS10 | 08394 | 03083940001 | Plita / cuptor incorporabil | ARISTON |
| HM10 | 05478 | 03054780100 | Plita / cuptor incorporabil | ARISTON |
| HM10 | 05476 | 03054760000 | Plita / cuptor incorporabil | ARISTON |
| HS10 | 05473 | 55054730000 | Plita / cuptor incorporabil | ARISTON |
| HS10 | 05469 | 03054690001 | Plita / cuptor incorporabil | ARISTON |
| HS10 | 08394 | 03083940200 | Plita / cuptor incorporabil | ARISTON |
| HS10 | 05473 | 03054730101 | Plita / cuptor incorporabil | ARISTON |
| HM10 | 05475 | 55054750000 | Plita / cuptor incorporabil | ARISTON |
| HS100 | 06271 | 03062710000 | Plita / cuptor incorporabil | ARISTON |
| HS10 | 08395 | 03083950200 | Plita / cuptor incorporabil | ARISTON |
| P631M/EP31A | 14563 | 48145630000 | Soba pe gaz/electrica incorporata | ARISTON |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.