| Capacitate: | 4 μF |
| Tensiune: | 475 V |
| Producător: | DUCATI |
| Serie: | FLC |
| Tip: | condensator pornire motor |
| Format: | radial |
| Înălțime: | 60 mm |
| Diametru: | 30 mm |
| Conform ROHS: | da |
| Clasa de protectie: | P2: flacara, spargere si intrerupere |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.