| Capacitate: | 5 μF |
| Tensiune: | 475 V |
| Producător: | electrolux/aeg |
| Serie: | FLC |
| Tip: | condensator pornire motor |
| Format: | radial |
| Înălțime: | 60 mm |
| Diametru: | 30 mm |
| Conform ROHS: | da |
| Clasa de protectie: | P2: flacara, spargere si intrerupere |
| EDI97170W | 91609635604 | Uscator de rufe | Electrolux |
| EDI97170W | 91609636205 | Uscator de rufe | Electrolux |
| EDC77570W | 91609616806 | Uscator de rufe | Electrolux |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.