| Capacitate: | 1 μF |
| Tensiune: | 250 V |
| Producător: | ARCELIK / BEKO |
| Tip: | condensator antiparazitare |
| Format: | radial |
| Înălțime: | 76 mm |
| Diametru: | 42,75 mm |
| Conform ROHS: | da |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.