| Admisie apa: | 32 mm |
| Evacuare apa: | 21 mm |
| Circuit de evacuare: | 10 mm |
| Producător: | Hanyu |
| Filtru scame: | da |
| Putere: | 34 W |
| Tip tensiune: | AC |
| Tensiune: | 230 V |
| Conexiuni electrice: | in fata |
| GWN 48634 | 7134441400 | Masina de spalat-front lader | Grundig | |
| GFI 48630 | 7134441800 | Masina de spalat | Grundig | |
| GWN 37230 | 7138841800 | Masina de spalat-front lader | Grundig | |
| GWN 59E673 C | 7127442300 | Masina de spalat-front lader | Grundig | |
| GWN 48430 | 7134541800 | Masina de spalat-front lader | Grundig | |
| GWN47430CB | 7166541100 | Masina de spalat-front lader | Grundig | |
| GWN 47630 | 7130141300 | Masina de spalat-front lader | Grundig | |
| GWN 48430M | 7125542300 | Masina de spalat-front lader | Grundig | |
| GWD59405 | 7138342100 | Masina de spalat-front lader | Grundig | |
| GWM4726 | 7173981400 | Masina de spalat | Grundig |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.