| Admisie apa: | 36 mm |
| Evacuare apa: | 22 mm |
| Producător: | Hanyu |
| Filtru scame: | da |
| Tip tensiune: | AC |
| Tensiune: | 240 V |
| Conexiuni electrice: | 6,3mm conector plat |
| Caracteristici speciale: | cu carcasa |
| WDXOC45 485AC-S | 31007429 | Uscator rufe front lader | Hoover | |
| HBWDO8514TAHC-80 | 31800268 | Uscator rufe front lader | Hoover |
| HBWD 7514DA-80 | 31800265 | Uscator rufe front lader | Hoover | |
| HBWD 8514TAHC-80 | 31800269 | Uscator rufe front lader | Hoover |
| HDP 5106AMBC/1-S | 31010662 | Uscator rufe front lader | Hoover |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.