| Admisie apa: | 35 mm |
| Evacuare apa: | 29,6 mm |
| Producător: | Askoll |
| Filtru scame: | da |
| Putere: | 25 W |
| Tip tensiune: | AC |
| Tensiune: | 230 V |
| Conexiuni electrice: | 2x 6,3mm conector plat |
| CAWD129EU | F102108 | 61021080000 | Uscator rufe front lader | Hotpointariston |
| AQ83L09IT | 80858260195 | Masina de spalat-front lader | Hotpointariston | |
| FMG1023BEU | 80857260300 | Masina de spalat-front lader | Hotpointariston | |
| WML520PUK.R | 56802 | 30568020100 | Spalare/Uscare | Hotpointariston |
| AQ103F49FR | 80838760097 | Masina de spalat-front lader | Hotpointariston | |
| RSF925JAEU | 30888780100 | Masina de spalat-front lader | Hotpointariston | |
| RSF82BAUS | 769990966383 | Masina de spalat-front lader | Ariston | |
| AQD1071D69EUB | 869990858350 | 80858350165 | Uscator rufe front lader | Hotpointariston |
| RPD1147JSDGCC | 80966260000 | Masina de spalat-front lader | Ariston | |
| AQD1171D69IDEUA | 869990887950 | Uscator rufe front lader | Hotpointariston |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.