| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta rotunda |
| Putere: | 1600 W |
| Lungime: | 200 mm |
| Lungime flansa: | 70 mm |
| Lățime flanșă: | 22 mm |
| Diametru exterior: | 153 mm |
| Diametru interior: | 140 mm |
| Distanţa conectori: | 24 mm |
| Tensiune: | 230 V |
| CSM 52322 DW | 7786982107 | Aragaz/Cuptor | BEKO | |
| CSM 52021 DW | 7786986726 | Aragaz/Cuptor | BEKO | |
| CSM 52323 DW | 7786986730 | Aragaz/Cuptor | BEKO | |
| CDM87000GW | 7786789250 | Aragaz | BEKO | |
| CSM 52120 DX | 7786986707 | Aragaz/Cuptor | BEKO | |
| CSM 52321 DW | 7786986719 | Cuptor electric incorporat | BEKO | |
| KFDM62120DXDSL | 7739482766 | Cuptor dublu | BEKO | |
| CSM 52320 DX | 7786986722 | Aragaz/Cuptor | BEKO | |
| CSM 57600 GW | 7786982112 | Masina de gatit electrica/pe gaz | BEKO | |
| CDM 62320 DX | 7786787901 | Cuptor dublu | BEKO |


Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.



