| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta incalzire prin convectie |
| Putere: | 1800 W |
| Lungime flansa: | 70 mm |
| Lățime flanșă: | 22 mm |
| Diametru exterior: | 200 mm |
| Diametru interior: | 185 mm |
| Termostat: | nu |
| Tensiune: | 230 V |


Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.



