| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta rotunda |
| Putere: | 2500 W |
| Lungime flansa: | 70 mm |
| Lățime flanșă: | 25 mm |
| Diametru exterior: | 250 mm |
| Diametru interior: | 237 mm |
| Distanţa conectori: | 30 mm |
| Termostat: | nu |
| Tensiune: | 240 V |
| BD31B | 32664 | AQ326640000 | Combinatie incorporata racire/congelare | HOTPOINTARISTON |
| DB62IX | 34842 | 07348420000 | Plita / cuptor incorporabil | ARISTON |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.



