| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta incalzire prin convectie |
| Putere: | 2200 W |
| Lungime flansa: | 70 mm |
| Lățime flanșă: | 23 mm |
| Diametru exterior: | 205 mm |
| Diametru interior: | 190 mm |
| Distanţa conectori: | 25 mm |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.


