| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta incalzire prin convectie |
| Putere: | 2400 W |
| Lungime: | 230 mm |
| Lungime flansa: | 70 mm |
| Lățime flanșă: | 23 mm |
| Diametru exterior: | 205 mm |
| Diametru interior: | 190 mm |
| Distanţa conectori: | 18 mm |
| BMZ1000SW | 855643001060 | Plita / cuptor incorporabil | BAUKNECHT | |
| ELZG1480IN | 855642801550 | Plita / cuptor incorporabil | BAUKNECHT | |
| ELZA14801SW | 855655501560 | Plita / cuptor incorporabil | BAUKNECHT | |
| BLZG10001SP | 855643501530 | Plita / cuptor incorporabil | BAUKNECHT | |
| ELZA1480BR | 855655501010 | Plita / cuptor incorporabil | BAUKNECHT | |
| BLZG1000GB | Plita / cuptor incorporabil | BAUKNECHT | ||
| SMZ1614GWS | 855640701020 | Aragaz | BAUKNECHT | |
| ESZ7480B | Plita / cuptor incorporabil | BAUKNECHT | ||
| EMZA1480BR | 855655401010 | Plita / cuptor incorporabil | BAUKNECHT | |
| BLZG1000BR | 859960021677 | Plita / cuptor incorporabil | BAUKNECHT |
Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.