| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta incalzire prin convectie |
| Putere: | 2100 W |
| Înălțime: | 50 mm |
| Lungime flansa: | 70 mm |
| Lățime flanșă: | 22 mm |
| Diametru exterior: | 195 mm |
| Diametru interior: | 180 mm |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.