| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta incalzire prin convectie |
| Putere: | 2000 W |
| Lungime: | 245 mm |
| Lățime: | 190 mm |
| Înălțime: | 50 mm |
| Lungime flansa: | 40 mm |
| Lățime flanșă: | 22 mm |
| Termostat: | nu |
| Siguranța termică: | 2 |
| Tensiune: | 230 V |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.