| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta rotunda |
| Putere: | 2500 W |
| Lungime flansa: | 70 mm |
| Lățime flanșă: | 25 mm |
| Diametru exterior: | 250 mm |
| Diametru interior: | 237 mm |
| Distanţa conectori: | 30 mm |
| Termostat: | nu |
| Tensiune: | 240 V |
| BD32P | 07316010000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINT | |
| EW91S | AQ327590000 | Aragaz electric cu plita vitroceramica | HOTPOINT | |
| BD52P | 07316070000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINT | |
| BS42P | AQ333250000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINT | |
| BD52S | 07316080000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINT | |
| BS11P | AQ324170000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINT | |
| BS41N | AQ327010000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINT | |
| BS41D | AQ326990000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINT | |
| BS62B | AQ355470000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINT | |
| BD42SS | 07316030000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINT |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.