| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta incalzire prin convectie |
| Putere: | 2300 W |
| Lungime flansa: | 45 mm |
| Lățime flanșă: | 16 mm |
| Diametru exterior: | 192 mm |
| Diametru interior: | 180 mm |
| Distanţa conectori: | 12 mm |
| B1320N0GB/01 | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | ||
| B1320N1/01 | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | ||
| B1541V0EU/04 | Cuptor electric incorporat | NEFF | ||
| B1541N1/01 | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | ||
| E1553N1/01 | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | ||
| E1920S1/01 | Cuptor electric incorporat | NEFF | ||
| E1420N0/01 | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | ||
| B1641S0/01 | Aragaz/Cuptor | NEFF | ||
| E1583S0/01 | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | ||
| E1468C0/04 | Cuptor electric incorporabil | NEFF |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.