| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta incalzire prin convectie |
| Putere: | 2500 W |
| Înălțime: | 34 mm |
| Lungime flansa: | 46 mm |
| Lățime flanșă: | 16 mm |
| Diametru exterior: | 193 mm |
| Diametru interior: | 180 mm |
| Distanţa conectori: | 20 mm |
| 195306031 | EX107141LPWSV1 | Cuptor electric incorporabil | NEFF | |
| 1313136001 | F1065HCS | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | |
| 195307920 | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | ||
| 195307682 | JOKER146C | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | |
| 195305616 | F103813HCSG | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | |
| 195307953 | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | ||
| 195304676 | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | ||
| 195301777 | 103111HCS | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | |
| B1252S1/01 | ELEGANCE451 | Plita / cuptor incorporabil | NEFF | |
| 195307929 | Plita / cuptor incorporabil | NEFF |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.