| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta incalzire prin convectie |
| Putere: | 2000 W |
| Lungime: | 215 mm |
| Lățime: | 205 mm |
| Înălțime: | 45 mm |
| Lungime flansa: | 70 mm |
| Lățime flanșă: | 22 mm |
| Termostat: | nu |
| Siguranța termică: | nu |
| Adâncime imersie: | 21 mm |
| Tensiune: | 230 V |
| KF-56VDD19I-DE | 10728669 | 5400803032 | Plita vitroceramica incorporabila | SHARP |
| K-62DX19IM1-EU | 10747168 | 5400840506 | Cuptor electric incorporat | SHARP |
| KF-66DIDD04IM1-E | 10767759 | 5400914887 | Cuptor dublu | SHARP |
| K-60D19BM1-EN | 10758434 | 5400850396 | Cuptor electric incorporat | SHARP |
| KF-56VDD19W-DE | 10728668 | 5400918076 | Aragaz electric cu plita vitroceramica | SHARP |
| KA-72D19AM2-EU | 10727836 | 5400858953 | Cuptor electric incorporat | SHARP |
| K-60V19BQM-EU | 10708765 | 5400775486 | Cuptor electric incorporat | SHARP |
| KF-56VDD19I-DE | 10728669 | 5400937169 | Plita vitroceramica incorporabila | SHARP |
| K-60D19IM1-EU | 10727596 | 5400830910 | Cuptor electric incorporat | SHARP |
| K-60D19BM1-EU | 10726274 | 5400801178 | Cuptor electric incorporat | SHARP |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.