| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta incalzire prin convectie |
| Putere: | 2500 W |
| Lungime flansa: | 70 mm |
| Lățime flanșă: | 25 mm |
| Diametru exterior: | 192 mm |
| Diametru interior: | 180 mm |
| Distanţa conectori: | 11 mm |
| HP-725.1 I VR004 | INOX | 40511004 | Cuptor electric incorporat | TEKA |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.