|
| Înălțime: | 8 mm |
| Lungime flansa: | 86 mm |
| Lățime flanșă: | 27 mm |
| Lungime senzor: | 9 mm |
| Termostat: | da |
| Siguranța termică: | nu |
| Adâncime imersie: | 185 mm |
| Tensiune: | 230 V |
| EWX127410W | 91460602902 | Uscator rufe front lader | Electrolux | |
| EWX147410W | 91460604800 | Uscator rufe front lader | Electrolux | |
| EWW127470W | 91460433301 | Uscator rufe front lader | Electrolux | |
| EWW127470W | 91460433501 | Uscator rufe front lader | Electrolux |
| EWW147470W | 91460433400 | Uscator rufe front lader | Electrolux | |
| EWW127470W | 91460433500 | Uscator rufe front lader | Electrolux |
| EWX147410W | 91460603402 | Uscator rufe front lader | Electrolux | |
| EWW147472W | 91460433900 | Uscator rufe front lader | Electrolux |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.