| Putere: | 1750 W |
| Lungime: | 210 mm |
| Lățime: | 65 mm |
| Înălțime: | 8 mm |
| Lungime flansa: | 86 mm |
| Lățime flanșă: | 27 mm |
| Lungime senzor: | 9 mm |
| Termostat: | da |
| Siguranța termică: | nu |
| Adâncime imersie: | 185 mm |
| Tensiune: | 230 V |
| L61470WDBI | 91460605100 | Uscator rufe front lader | Aeg | |
| L61470WDBI | 91460602002 | Uscator rufe front lader | Aeg | |
| L61470WDBI | 91460604900 | Uscator rufe front lader | Aeg | |
| L61470WDBI | 91460604600 | Uscator rufe front lader | Aeg | |
| L12843VIT | 91460611100 | Uscator | Aeg | |
| L12843VIT | 91460610701 | Uscator | Aeg | |
| L12843VIT | 91460610201 | Uscator | Aeg | |
| L12843VIT | 91460611700 | Uscator | Aeg | |
| L12843VIT | 91460610700 | Uscator | Aeg | |
| L12843VIT | 91460611701 | Uscator | Aeg |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.