| Aparat: | cuptor/plită |
| Putere: | 1300 W |
| Lungime: | 440 mm |
| Lățime: | 343 mm |
| Lungime flansa: | 75 mm |
| Lățime flanșă: | 30 mm |
| Lungime senzor: | 35 mm |
| Distanţa conectori: | 24 mm |
| Adâncime imersie: | 401 mm |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.



