| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire inferioara |
| Putere: | 1150 W |
| Lungime: | 430 mm |
| Lățime: | 345 mm |
| Lungime flansa: | 70 mm |
| Lățime flanșă: | 15 mm |
| Lungime senzor: | 44 mm |
| Distanţa conectori: | 25 mm |
| Adâncime imersie: | 381 mm |
| FI7S8C1SHIXHA | 859991575030 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| AI4854SHIX | 859991545960 | Masina de spalat-front lader | ARISTON | |
| FI7 871 SP IX HA | 759990968010 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FI6871SCIXHA | 14968130000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FI9 891 SP IX HA | 759990957290 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FIT804HIXHA | 759991537630 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FI7 891 SPBLAUS | 859991650690 | Aparat de uz casnic | ARISTON | |
| FI4485PIX | 859991562090 | 759991562090 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON |
| FI5 854 P IX HA | 759990968660 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FID834HMRHA | 61020800000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.



