| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire inferioara |
| Putere: | 1200 W |
| Lungime: | 470 mm |
| Lățime: | 305 mm |
| Lungime flansa: | 365 mm |
| Lățime flanșă: | 18 mm |
| Distanţa conectori: | 305 mm |
| HH50IX/HA/1 | 25782240100 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FB97C(IX) | 26158 | 03261580000 | Plita / cuptor incorporabil | ARISTON |
| FH51IX/HA | 62319 | 03623190100 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON |
| HR50.2IX | 33099 | 03330990100 | Plita / cuptor incorporabil | ARISTON |
| FH83CIX/HA | 69845 | 03698450000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON |
| FR54(BR) | 25495 | 03254950001 | Cuptor electric incorporat | ARISTON |
| FO52C(BK) | 26643 | 03266430000 | Plita / cuptor incorporabil | ARISTON |
| FT850.1(AV) | 31560 | 03315600200 | Plita / cuptor incorporabil | ARISTON |
| CX65SP1(W)B | 46854 | 25468540010 | Aragaz | ARISTON |
| FZ61.1IX/HA | 869990485740 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.



