| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire inferioara |
| Putere: | 1500 W |
| Lungime: | 345 mm |
| Lățime: | 340 mm |
| Lungime flansa: | 100 mm |
| Lățime flanșă: | 22 mm |
| Distanţa conectori: | 9 mm |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.