| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire inferioara |
| Putere: | 1100 W |
| Lungime: | 415 mm |
| Lățime: | 315 mm |
| Lungime flansa: | 105 mm |
| Lățime flanșă: | 20 mm |
| Distanţa conectori: | 60 mm |
| Tensiune: | 230 V |
| SMZ6647IX | 161954 | Aragaz/Cuptor | BAUKNECHT | |
| SMZ6657WH | 181991 | Aragaz/Cuptor | BAUKNECHT | |
| SNZ9547BR | 271644 | Aragaz/Cuptor | BAUKNECHT | |
| SMZ6647WH | 161956 | Aragaz/Cuptor | BAUKNECHT | |
| SNZ5647WH | 164956 | Aragaz/Cuptor | BAUKNECHT | |
| SNZ5647IX | 183686 | Aragaz/Cuptor | BAUKNECHT | |
| SMZ6647NB | 161955 | Aragaz/Cuptor | BAUKNECHT | |
| SMZ6667IX | 181992 | Aragaz/Cuptor | BAUKNECHT |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.