| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire inferioara |
| Putere: | 1050 W |
| Lungime: | 410 mm |
| Lățime: | 320 mm |
| Lungime flansa: | 80 mm |
| Lățime flanșă: | 16 mm |
| Distanţa conectori: | 24 mm |
| FM040N | 94971155700 | Cuptor electric incorporat | Electrolux | |
| EKM600300W | 94300110802 | Masina de gatit electrica/pe gaz | Electrolux | |
| EOB1711X | 94971208400 | Aragaz/Cuptor | Electrolux |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.