| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire inferioara |
| Putere: | 1000 W |
| Lungime: | 350 mm |
| Lățime: | 343 mm |
| Lungime flansa: | 100 mm |
| Lățime flanșă: | 22 mm |
| Termostat: | nu |
| Siguranța termică: | nu |
| Tensiune: | 230 V |
| EBH5-2KB | CATANIA EH5102 | 23174 | Cuptor electric incorporabil | FRANKE |
| ELITE 8000 IX | 23119 | Cuptor electric incorporabil | FRANKE | |
| EBH8-2KB | PALERMO EH8102 | 23173 | Cuptor electric incorporabil | FRANKE |
| ELITE 6000 IX | 23128 | Cuptor electric incorporabil | FRANKE |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.