| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire inferioara |
| Putere: | 1100 W |
| Lungime: | 425 mm |
| Lățime: | 345 mm |
| Termostat: | nu |
| Siguranța termică: | 2 |
| Tensiune: | 230 V |
| DOC 62 M OA/E | 33702287 | Plita / cuptor incorporabil | FRANKE |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.