| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire superioara |
| Putere: | 1300 W |
| Lungime: | 370 mm |
| Lățime: | 350 mm |
| Înălțime: | 6,5 mm |
| Lungime flansa: | 100 mm |
| Lățime flanșă: | 22 mm |
| Distanţa conectori: | 55 mm |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.