| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire inferioara |
| Putere: | 1150 W |
| Lungime: | 430 mm |
| Lățime: | 345 mm |
| Lungime flansa: | 70 mm |
| Lățime flanșă: | 15 mm |
| Lungime senzor: | 44 mm |
| Distanţa conectori: | 25 mm |
| Adâncime imersie: | 381 mm |
| FI7 891 SP IX HA | 759990957300 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FIT801SCANHA | 859991536980 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FI7871SCIXHA | 14967870000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FI6 861 SH BL HA | 859991021590 | 759991021590 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON |
| 7OFI4 851 SH IX HA | 759991053160 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FI7861SPIXHA | 14968100000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FI7 861 SH WH HA | 759990968040 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FI6 874 SP IX HA | 759990968580 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FI6871SCIXHA | 14968130000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| TIF801SCOWHA | 859991538090 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.