| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire inferioara |
| Putere: | 1200 W |
| Lungime: | 470 mm |
| Lățime: | 305 mm |
| Lungime flansa: | 365 mm |
| Lățime flanșă: | 18 mm |
| Distanţa conectori: | 305 mm |
| FHS53IX/HA | 69843 | 03698430000 | Aragaz/Cuptor | HOTPOINTARISTON |
| H6MMC2AEWFR | 25836980100 | Masina de gatit electrica/pe gaz | HOTPOINTARISTON | |
| FB52AC.1(WH)/HA | 53777 | 03537770000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON |
| H6VMH5AXEA | 25846530100 | Aragaz electric cu plita vitroceramica | HOTPOINTARISTON | |
| H61.1(BK)/HA | 48582 | 03485820000 | Plita / cuptor incorporabil | HOTPOINTARISTON |
| FHS83CIX/HAS | 03805690500 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FHR640(OW)/HA | 62500 | 03625000100 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON |
| FT850.1IXHAS | 03804280000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| FK61.1X/HA | 03801040300 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINTARISTON | |
| KSO53CX | 03782550000 | Cuptor electric incorporat | HOTPOINT |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.