| Aparat: | cuptor/plită |
| Putere: | 1200 W |
| Lungime: | 367 mm |
| Lățime: | 380 mm |
| Lungime flansa: | 140 mm |
| Lățime flanșă: | 3 mm |
| Lungime senzor: | 49 mm |
| Distanţa conectori: | 117 mm |
| Adâncime imersie: | 315 mm |
| B12P32N0/45 | Aragaz/Cuptor | NEFF | ||
| B12P32N0/46 | Aragaz/Cuptor | NEFF | ||
| B12P32N0/36 | Aragaz/Cuptor | NEFF |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.