| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire inferioara |
| Putere: | 1000 W |
| Lungime: | 410 mm |
| Lățime: | 320 mm |
| Lungime flansa: | 80 mm |
| Lățime flanșă: | 16 mm |
| Distanţa conectori: | 24 mm |
| 786976_61045 | 94971283900 | Cuptor electric incorporat | PRIVILEG | |
| 391.955 2 | 94972159100 | Plită electrică | PRIVILEG | |
| 973806_60971 | 94972202800 | Cuptor electric incorporat | PRIVILEG | |
| 00687799 | 94972217201 | Cuptor electric incorporat | PRIVILEG | |
| 857943 | 94972205600 | Plita / cuptor incorporabil | PRIVILEG | |
| 020256 | 94972196200 | Cuptor electric incorporat | PRIVILEG | |
| 885752 | 94972204901 | Aragaz electric | PRIVILEG | |
| 471.6122 | 94971195600 | Plită electrică | PRIVILEG |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.