| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire inferioara |
| Putere: | 1000 W |
| Lungime: | 390 mm |
| Lățime: | 322 mm |
| Înălțime: | 6 mm |
| Lungime flansa: | 80 mm |
| Lățime flanșă: | 16 mm |
| Adâncime imersie: | 365 mm |
| Tensiune: | 230 V |
| EH250W | 94972203204 | Cuptor electric incorporat | PRIVILEG | |
| 00885752_61363 | 94972204905 | Accesorii pt. electrocasnice | PRIVILEG | |
| 00008140_61190 | EB5220X | 94971298502 | Cuptor electric incorporat | PRIVILEG |
| 00367079_61403 | 94972218201 | Accesorii pt. electrocasnice | PRIVILEG | |
| 00356855_61233 | 94972217802 | Cuptor electric incorporat | PRIVILEG | |
| 00687799 | 94972217202 | Cuptor electric incorporat | PRIVILEG | |
| 00545294_61148 | 94972204505 | Accesorii pt. electrocasnice | PRIVILEG | |
| 00570353_61218 | 94971298702 | Accesorii pt. electrocasnice | PRIVILEG | |
| 00857943_61370 | 94972205604 | Accesorii pt. electrocasnice | PRIVILEG | |
| 00768613_61192 | 94972216802 | Accesorii pt. electrocasnice | PRIVILEG |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.