| Aparat: | cuptor/plită |
| Putere: | 1000 W |
| Lungime: | 432 mm |
| Lățime: | 327 mm |
| Lungime flansa: | 70 mm |
| Lățime flanșă: | 14 mm |
| Lungime senzor: | 77 mm |
| Distanţa conectori: | 20 mm |
| Adâncime imersie: | 353 mm |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.