| Aparat: | cuptor/plită |
| Tip: | rezistenta de incalzire inferioara |
| Putere: | 1100 W |
| bbbbbbbLungime: | 390 mm |
| Lățime: | 320 mm |
| Termostat: | nu |
| Siguranța termică: | nu |
| Tensiune: | bbbbbbbbbbbbbbbbbbbb230 V |
| K-60DX19IM0-EU | 10747202 | 5400885588 | Cuptor electric incorporat | SHARP |
| K-61V28IM1-EU | 10694812 | 5400827072 | Cuptor electric incorporat | SHARP |
| K-60D19BM1-EN | 10758434 | 5400891651 | Cuptor electric incorporat | SHARP |
| K-60D19BM1-EU | 10726274 | 5400851789 | Cuptor electric incorporat | SHARP |
| K-61DX28IM0-EU | 10747205 | 5400840493 | Cuptor electric incorporat | SHARP |
| K-71V28BM2-EU | 10705128 | 5400857942 | Cuptor electric incorporat | SHARP |
| K-60M15IL2-EN | 10729576 | 5400877610 | Cuptor electric incorporat | SHARP |
| K-60DX19AM0-EU | 10747204 | 5400874663 | Cuptor electric incorporat | SHARP |
| KA-62V19IM0-EU | 10730257 | 5400875464 | Cuptor electric incorporat | SHARP |
| K-60V19BQM-EU | 10708765 | 5400858586 | Cuptor electric incorporat | SHARP |

Avem cea mai rapida expediere a comenzilor, pe acest segment de piata, datorita stocului de produse in depozit propriu.